Příběh YVET MOLCHIAN

Carousel Yvet Molchian

Definuje mě vášeň, styl, ženskost, jednoduchost a elegance.

VÁŠEŇ

Už v dětství jsem se projevovala jako tvůrčí duše, ale nevěděla jsem přesně, čím bych se chtěla zabývat v budoucnosti. Při výběru studia jsem se rozhodla pro marketing, kde jsem mohla uplatnit svou kreativitu v televizních reklamách a online marketingu. Avšak až po přihlášení na navrhovací kurz jsem objevila svou opravdovou vášeň, kterou jsem začala projevovat ve svých vlastních designech. Každý kus, který vytvořím, je pro mě způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu a samu sebe.

STYL

Můj vlastní styl se zrodil spolu s mým prvním návrhem – žlutými šaty s černým koženým páskem. Pozitivní ohlasy a první objednávka mě motivovaly k tomu, abych se do světa návrhářství vrhla naplno. Od té doby jsem neustále hledala nové inspirace a rozvíjela svůj osobní styl. Každý můj návrh je projevem mého vkusu a kreativity. Mým cílem je, aby každý kousek byl originální a abyste se v něm cítili pohodlně a zároveň vyjímečně. Moje kolekce zahrnuje širokou škálu stylů, od klasických a elegantních kousků až po odvážné a originální designy. Chci, abyste si vybrali oblečení, ve kterém se budete cítit naprosto skvěle a které vás bude reprezentovat.

ŽENSKOST

Mým cílem je zdůrazňovat výjimečnost a krásu žen, protože každá žena je skutečně jedinečná a krásná. Věřím, že každá z nás dokáže být silná a zároveň křehká, umíme jít za svými sny a naplňovat si svůj život. Moje kolekce je navržena tak, aby vystihla různorodost ženského stylu a přinesla vám pocit sebejistoty a elegance. Zároveň se snažíme vyjadřovat sílu, odvahu a nezávislost, které ženy přinášejí do světa. Chceme, abyste se v našem oblečení cítila skvěle a autenticky.

JEDNODUCHOST A ELEGANCE

Moje modely v sobě snoubí minimalizmus, eleganci a výjimečnost.
Věřím, že krása spočívá v jednoduchosti. Moje modely jsou navrženy s ohledem na čisté linie, vyvážené proporce a jednoduchost, která je překvapivě působivá. Přestože mohou být zdánlivě nenápadné, jejich kouzlo spočívá v detailu a precizním zpracování.
Elegance je pro mě klíčovým prvkem při navrhování oblečení. Moje modely jsou inspirovány klasickými liniemi a jemnými detaily, které vytvářejí bezčasový a sofistikovaný vzhled.
Věnuji maximální pozornost výběru látek, které jsou nejen kvalitní, ale také příjemné na dotek. Kombinace kvality a elegance vytváří dokonalou harmonii v každém kousku, který opustí mé studio.

SRDCOVÝ PROJEKT – DĚTSKÝ PŘÍSTAV

Je pro mě velkou ctí, že jsem se mohla stát ambasadorkou právě tohoto výjimečného projektu. Ten pomáhá dětem, které si prošly náročnou onkologickou terapií, díky němu si mohou dopřát terapii duše v srdci Andalusie a načerpat energii po náročném boji. Projekt podporuju originálními kousky, které šiju na míru pro všechny děti, jež se účastní ozdravného pobytu.

CO DALŠÍHO MĚ POSOUVÁ A BAVÍ

Ráda se účastním charitativních přehlídek, na kterých vždy poznám spoustu úžasných lidí a něco se naučím. Velkou příležitostí pro mě byla i spolupráce například s Českou Miss.